فولاد پارس ایرانیان پویش فولاد پارس ایرانیان
09124058055

فولاد CK35

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
استحکام کشش نهایی
استحکام کشش نهایی را انتخاب کنید.
سختی
سختی را انتخاب کنید.
مقاومت الکتریکی
مقاومت الکتریکی را انتخاب کنید.
دنسیته
دنسیته را انتخاب کنید.
هدایت حرارتی
هدایت حرارتی را انتخاب کنید.
مدول الاستیسیته
مدول الاستیسیته را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
 • {{value}}
مشاهده ی قیمت روز
کمی صبر کنید...
فهرست مطالب:


میلگرد ck35

میلگرد Ck35 که امروزه آن را با نام فولاد 1.1181 نیز میشناسند در دسته فولادهای کربنی قرار گرفته است. به ایننکته توجه داشته باشید تمامی فولادهایی که در دسته فولادهای کربنی قرار گرفته اند بیشترین حجم از تولید قطعات ریختگی فولاد را از آن خود کرده اند. Ck35 steel در دسته فولادهای کربن متوسط قرار گرفته است. این فولاد دارای ترکیبات متنوع شیمیایی اعم از فسفر،منگنز، سلیسیم و گوگرد میباشد. در ادامه شما را با این فولاد پرکاربرد بیشتر اشنا خواهیم کرد.

میلگرد ck35، یک ماده همه کاره در ساخت و ساز، به عنوان چراغی از قدرت و دوام است. میلگرد ck35 که به عنوان میلگردهای فولادی گرد نیز شناخته می شود، به عنوان یک ماده پایه در صنایع مختلف عمل می کند. استحکام کششی و سازگاری بالا آن را به یک جزء ضروری در پروژه های ساختمانی در سراسر جهان تبدیل می کند. در حوزه ساخت و ساز، میلگرد ck35 نقشی محوری دارد. طبیعت مستحکم آن، آن را برای استفاده های سازه ای ایده آل می کند و ثبات و پشتیبانی را در شگفتی های مختلف معماری فراهم می کند.

خرید میلگرد Ck35  

امروزه خرید Ck35 یکی از بهترین انتخاب‌ها برای صنایع متنوع به شمار می‌رود. در حال حاضر  بخش‌های بسیار متنوعی از صنایع هستند که از میل‌گرد فولادی Ck35 استفاده می‌کنند. برخی از اصلی‌ترین کاربردهای این فولاد می‌توان به استفاده از آن در صنعت ماشین سازی، قطعات و موتور اتومبیل، ساخت شاف های صنعتی و حتی ساخت پیچ و مهره اشاره کرد. برای خرید باکیفیت‌ترین نوع این فولاد در کنار قیمت‌های به صرفه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما - میلگرد ck35

 همچنین برای خرید انواع میلگرد به صفحه ی خرید میلگرد سر بزنید.


قیمت Ck35

قیمت میل‌گرد Ck35 به عوامل بسیار متعددی اعم از ابعاد میل‌گرد، ترکیبات شیمیایی موجود در آن، تأمین کننده فولاد و... بستگی دارد. با تغییر جزئی‌ترین درصد از ترکیبات عناصر موجود در میل‌گرد Ck35 می‌توان اختلاف قیمت را بر روی آن مشاهده کرد. عناصر فسفر و گوگردی که در این میل‌گرد به کار رفته است در حقیقت دو عنصر گران قیمت هستند که مقادیر کمی از آن در Ck35 استفاده شده است. با تغییر در ترکیبات فولاد می‌تواند کاربرد و خصوصیات آن را تغییر دارد، همین امر به خودی خود می‌تواند بر روی قیمت میل‌گرد فولادی Ck35 تأثیر داشته باشد. علاوه بر این پارامتر عوامل دیگری نیز هستند که بر روی قیمت فروش میل‌گرد آلیاژی سیکا 35 تأثیر می‌گذارند. جهت مشاوره و خرید گرد Ck35 و اطلاع از لیست قیمت میل‌گردCk35 می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت و خرید میلگرد ck45  و آلیاژ میل کروم به صفحه خرید میلگرد ck45  و خرید آلیاژ میل کروم مراجعه نمایید.

قیمت روز فولاد Ck35

قیمت روز فولاد ck35 به عوامل مختلفی بستگی داشته و بعلت نوسانات ارز، دچار نوسان میباشد. امروزه انواع متنوعی از فولاد Ck 35 اعم از میل‌گردهای فولادی، ورق‌های سیکا 35، لوله و پروفیل به وجود آمده است. ابعاد موجود در هر یک از این محصولات به خودی خود می‌تواند تغییر بزرگی در قیمت روز فولاد Ck35 ایجاد کنند. بدون شک می‌دانیم که فولادهایی که دارای سایز بزرگ‌تری هستند قیمت‌های بالاتری نیز دارند. به این نکته توجه داشته باشید قیمت گرد Ck35 در صورتی افزایش چشمگیری خواهد داشت که ضخامت این میل‌گرد و یا هر نوع محصولی از این فولاد بیش از 1 میلی متر باشد. در حال حاضر بازار فولاد در کشور ما دارای نوسانات بسیار عظیمی می‌باشد که این نوسانات باعث تغییر قیمت روز میل‌گرد Ck35 می‌شود. در نتیجه برای داشتن به‌روزترین قیمت از سیکا 35 بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید.

به این نکته توجه داشته باشید قیمت روز فولاد سیکا 35 می‌تواند در برندهای مختلف نیز تفاوت‌های زیادی داشته باشد. تولید کننده‌های اروپایی زیادی اعم از آلمان، ایتالیا و اوکراین هستند که این فولاد را در کیفیت بسیار بالایی تولید می‌کنند و یا قیمت‌های زیادی نیز به فروش می‌رسانند. هر چه برند معتبرتر و باکیفیت‌تر باشد بدون شک قیمت میل‌گرد Ck35 ساده نیز افزایش خواهد داشت.

مشخصات فنی میلگرد Ck35

همان طور که در بالاتر به این نکته اشاره کردیم فولاد گرد Ck35 در دسته فولادهای متوسط قرار گرفته است. این فولاد دارای سختی بسیار مناسبی می‌باشد، همین امر نیز باعث شده است که از آن در صنایع متنوع استفاده شود. ساخت میل‌گرد Ck35 باید در چند مرحله صورت گیرد، در حقیقت در چند مرحله به سطح مقطع تبدیل می‌شود. میل‌گرد Ck35 در دمای 650 الی 700 درجه سانتی گراد کلسینه خواهد شد و بعد از آن در دمایی برابر با 900 الی 1150 درجه سانتی گراد آنیل می‌شود. بعد از گذشتن تمامی این مراحل با پاشیدن آب و یا روغن سرد بر روی میل‌گرد فولادی Ck35 سختی آن دو برابر خواهد شد. بعد از پاشیدن آب و یا روغن سرد بر روی فولاد نوبت به عملیات تنش زدایی می‌رسد که باید در دمای 550 الی 660 درجه قرار می‌گیرد. به این نکته توجه داشته باشید سرعت گرمایش، سرمایش و میزان شناوری در آب و یا روغن این فولاد با توجه به پارامترهای متنوعی باعث تعیین سختی در این فولاد می‌شود.

میلگرد ck35 

Ck35 چیست؟

Ck35 نوعی فولاد به شمار می‌رود که در آن درصد وزنی کربن برابر با 2.1 درصد میباشد. به این نکته توجه داشته باشید با توجه به تعریف موسسه آهن و فولاد آمریکا هنگامی یک فولاد به عنوان یک فولاد کربنی نامیده میشود که:

 • هیچ حداقلی برای عناصر ترکیبی اعم از کبالت، کروم، نیکل، مولیبدن، نیوبیم، وانادیوم، تیتانیوم، زیرکونیم و تنگستن مشخص نشده باشد
 • میزان مس موجود در فولاد کربنی نباید بیش از 0.4 درصد جرمی باشد
 • فولاد کربنی نباید درصد جرمی عناصری اعم از منگنز بیش از 1.65 درصد، مس بیش از 0.6 درصد و سیلیکن بیش از 0.6 درصد داشته باشد

در صورتی که درصد کربن در فولادهای کربنی اعم از میل‌گرد فولادی Ck35 را افزایش داد می‌توان استحکام و سختکاری آن را نیز با استفاده از عملیات حرارتی افزایش داد. البته در صورتی که این امر انجام شود شکل پذیری فولاد به شدت کاهش خواهد داشت. علاوه بر این موضوع عملیات حرارتی و افزایش درصد کربن می‌تواند باعث کاهش خاصیت جوشکاری در فولاد Ck35 شود. در این دسته از فولادها هر چه درصد کربنی موجود در فولاد افزایش داشته باشد دمای ذوب آن به همان میزان کاهش خواهد داشت.

میل‌گرد Ck35 چیست؟

میل‌گرد Ck35 ساده دارای درصد کربنی بالایی بوده، همین امر باعث شده است که این میل‌گرد استحکام و سختی بالایی داشته باشد. به جرئت می‌توان گفت این میل‌گرد یکی از پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین میل‌گردهای موجود در بازارهای داخلی می‌باشد، زیرا دارای قابلیت ماشین کاری و کشش فوق‌العاده‌ای است. گرد Ck35 به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد و خاصیت‌های فوق‌العاده آن این روزها محبوبیت زیادی به دست آورده است. این میل‌گرد تحت عملیات حرارتی قرار خواهد گرفت تا بتواند ویژگی‌های مکانیکی منحصر به فردی به دست آورد. میل‌گرد فولادی Ck35 در صورتی که قبل از عملیات جوش کاری حرارت داده شود برای انجام بهترین و باکیفیت‌ترین جوشکاری آماده خواهد بود.

فولاد ck35 


ترکیبات شیمیایی

میل‌گرد Ck35 دارای ترکیبات شیمایی زیر می‌باشد که باعث به وجود آمدن ویژگی‌ها و خاصیت‌های فوق‌العاده آن شده است:

 • کربن: 0.35
 • سیلیسیم: 0.25
 • منگنز: 0.65
 • کروم: 0
 • مولیبدن: 0
 • نیکل: 0
 • وانادیوم: 0

ویژگی‌های فولاد Ck35

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای Ck35 بیان کرد مناسب بودن این فولاد برای انواع آهنگری و ساخت قطعاتی است که تحت فشار گرم، فولادهای سرد و دیسترس هستند. صنایعی که نیازمند به انعطاف پذیری و دوام بیشتری هستند بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید فولاد گرد Ck35 خواهد بود. از نظر خاصیت‌های مکانیکی این فولاد دارای استحکام متوسط، جوش پذیری محدود و شکل پذیری عالی می‌باشد. استحکام متوسط این فولاد می‌تواند تضمین کند که این فولاد به راحتی می‌تواند بارهای قابل توجهی را بدون به خطر انداختن یکپارچگی سازه تحمل کند.

علاوه بر این موضوع ویژگی شکل پذیر بودن میل‌گرد فولادی Ck35 این امکان را می‌دهد تا کارفرما به راحتی بتواند شکل مناسب را در آن ایجاد کند. لازم به ذکر است این فولاد دارای جوش پذیری محدودی است،  به زبان ساده‌تر در هنگام اتصال قطعات با این فولاد به یکدیگر باید از تکنیک‌های به روز جوش کاری در کنار احتیاط بیشتر بهره برد.

 به صورت کلی می‌توان گفت انتخاب و خرید فولاد Ck35 یک انتخاب مناسب برای افرادی می‌باشد که به دنبال فولادی هستند که بدون داشتن آلیاژ بتواند کیفیت پروژه را افزایش دهد مناسب است. طیف بسیار گستره ویژگی‌ها و خاصیت‌های این فولاد در کنار قابل اعتماد بودن آن باعث شده است که کاربردهای بسیار گسترده‌ای پیدا کند. فولاد Ck35 را امروزه با نام‌های متنوعی اعم از 1150,v935,R3,S1181,C35 و…. نیز می‌شناسند. جهت خرید و اطلاع از قیمت به روز میل‌گرد Ck35 با کارشناسان ما در تماس باشید.

خواص جوشکاری فولاد  CK35

فولاد گرد Ck35 به دلیل داشتن 0.45 درصد کربن در ترکیبات خود برای انجام جوشکاری مناسب نخواهد بود. این در حالی است که شما تنها با انجام عملیات حرارتی بر روی آن میتوانید این میلگرد فوق العاده را برای جوشکاری آماده کنید. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که شما قصد جوشکاری دائمی مانند اتصال میلگرد در ساخت بنا را دارید بهتر است به سراغ استفاده از Ck35 steel   نروید و به سراغ استفاده از فولادی کربنی بروید که درصد کربن استفاده شده در تولید آن پایین باشد. امروزه از این میلگرد در زمینه های متنوعی اعم از مکانیکی، متالورژیکی، استفاده نظامی، سازه های الکتریکی و ساخت قطعات خودرو استفاده میشود. Ck35 دارای نرمی زیادی میباشد و به راحتی شکل پذیر است. در نتیجه یکی از اصلی ترین ویژگی های این فولاد را میتوان شکل پذیری فوق العاده آن اشاره کرد.

 Ck35 چه کاربردهایی دارد؟

یکی از سؤالاتی که بسیاری از افراد در خصوص این فولاد پرسیده‌اند در حوزه کاربردهای عظیم آن می‌باشد. قابلیت اطمینان و چکش خواری آن را به یک انتخاب برتر برای اهداف مختلف تبدیل می کند. به صورت کلی برخی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربردهای میل‌گرد فولادی Ck35 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از آن در شرایطی که دمای بسیار بالا وجود داشته باشد
 • استفاده از آن در شرایطی که دمای بسیار پایین وجود داشته باشد
 • استفاده از آن در ساخت مصارفی که نیازمند به استحکام بالا هستند
 • مخازن تحت فشار
 • استفاده از آن در مکان‌هایی که نیازمند به مقاومت در برابر نمک‌های دریاییمی‌باشد
 • استفاده از آن در مکان‌هایی که نیازمند به مقاومت در برابر زنگ زدگی می‌باشد
 • میل‌گرد Ck35 در برابر خورندگی هوا مقاومت بالایی دارد، در نتیجه می‌توان از آن در محیط‌هایی که در معرض خوردگی هوا هستند به راحتی و با اعتماد بالا استفاده کرد
 • صنایع هواپیمایی
 • راه سازی
 • پل سازی
 • شهرسازی
 • صنایع قطعه سازی
 • صنایع ساخت ابزار
 • ساخت فولادهای مقاوم در برابر اسید
 • سختی بسیار بالا
 • مصارف خاص
 • صنایع تولیدی
 • خودرو سازی
 • هوافضا

مشخصات Ck35

همان طور که متوجه شده‌اید میل‌گرد Ck35 ساده به عنوان یک فولاد غیر آلیاژی شناخته شده است و در دسته فولادهای قابل عملیات حرارتی می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید این فولاد دارای کربن متوسط می‌باشد و دارای ترکیبات شیمایی اعم از 0.45 درصد کربن، 0.25 درصد سیلیسیم، 0.65 درصد منگنز، 0.25 درصد سیلیسیم است. در هنگام خرید فولاد Ck35 به این نکته توجه داشته باشید که این فولاد با نام‌هایی اعم از V945 – 1060 – C60 در بازار به فروش می‌رسد.

برخی از اصلی‌ترین مشخصات این فولاد می‌توان به مقاومت آن در برابر ضربه، مقاومت در برابر اصطکاک، مقاومت در برابر خوردگی، تحمل گرما، مناسب بودن آن را برای کاربردهای خاص و استحکام بسیار بالای آن اشاره کرد. این فولاد بسیار کاربردی به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر سایش و ضربه از خود نشان می‌دهند در تولید ابزارهای خاک ورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. جهت خرید و اطلاع از قیمت میل‌گرد ساده Ck35 می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

مزایای استفاده از میلگرد ck35

میلگرد ck35 دارای چندین مزیت از جمله استحکام بالا، دوام و تطبیق پذیری است. توانایی آن در تحمل شرایط سخت، آن را به انتخابی ارجح در محیط های چالش برانگیز تبدیل می کند.

سوالات متداول

میلگرد ck35 چیست؟
میلگرد ck35 نوعی میلگرد گرد فولادی است که به دلیل استحکام کششی بالا و کاربردهای همه جانبه در ساخت و ساز و صنایع مختلف شناخته شده است.

چه تفاوتی با سایر فلزات دارد؟
میلگرد ck35 با ترکیب منحصر به فرد خود از استحکام، دوام و مقاومت در برابر خوردگی متمایز است و آن را از سایر فلزات مانند فولاد و آلومینیوم متمایز می کند.

آیا میلگرد ck35 در برابر خوردگی مقاوم است؟
بله، میلگرد ck35 مقاومت در برابر خوردگی از خود نشان می دهد و برای کاربردهایی که قرار گرفتن در معرض شرایط سخت محیطی نگران کننده است، مناسب است.

از کجا می توانم میلگرد ck35 با کیفیت بخرم؟
میلگرد ck35 با کیفیت را میتوان از تولید کنندگان و تامین کنندگان معتبر تامین کرد. برای اطمینان از اصالت محصول با بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان تماس بگیرید.

چگونه از کیفیت میلگرد ck35 اطمینان حاصل کنیم؟
برای اطمینان از کیفیت میلگرد ck35 لازم است تا بررسی مشخصات، گواهینامه ها و منابع قابل اعتماد انجام شود. دستورالعمل های توصیه شده برای ذخیره سازی و نگهداری دنبال شود.

آیا میلگرد ck35 قابل بازیافت است؟
بله میلگرد ck35 قابل بازیافت است. فرآیند بازیافت به شیوه های پایدار، به کاهش اثرات زیست محیطی و ترویج اقتصاد دایره ای کمک می کند.

آیا میلگرد ck35 در هوای سرد، کیفیت خود را حفظ میکند؟
میلگرد ck35 یکپارچگی ساختاری خود را در شرایط آب و هوایی سرد حفظ می کند و به همین دلیل این نوع میلگرد، گزینه ای مطمئن برای پروژه های ساختمانی در آب و هوای مختلف میباشد.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

سوالات متداول

خرید چگونه صورت میگیرد؟
جهت رفاه حال مشتریان هم بصورت حضوری و بصورت غیر حضوری
پس از خرید، بار پس از چه مدت بدست مشتری میرسد؟
بستگی به شرایط دارد. در حالت عادی در مدت یک الی سه روز، بار بدست مشتری میرسد.
فروش بصورت عمده یا ظرفیتی انجام میشود یا خرده فروشی هم دارید؟
جهت رفاه حال مشتریان، هر دو مورد انجام میشود.
هزینه ی حمل بار چگونه است؟
هزینه بعهده ی مشتری میباشد و با استعلام از باربری به قیمت روز محاسبه میشود.
فروش نقدی است یا اقساط هم کار میکنید؟
بعلت نوسانات شدید بازار، فروش بصورت نقدی میباشد. اما قابل مذاکره میباشد. تماس بگیرید.
قیمت محصولات در چه ساعتی از شبانه روز مشخص میشود؟
بصورت روزانه و در حدود ساعت 1 بعد از ظهر، مشخص میشود.
بهترین مکان ذخیره‌سازی برای فولاد پس از خرید چیست؟
فولاد را در منطقه خشک و خوب تهویه شده ذخیره کنید، بهترین اقدامات ذخیره‌سازی را اجرا کنید تا از خوردگی جلوگیری شود.

آیا ممکن است خرید فولاد را به صورت آنلاین انجام دهم؟
بله بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، با اعتبار، ارائه خدمات خرید فولاد آنلاین را فراهم می‌کند، که مشتریان میتوانند با اطمینان کامل، خریدی راحت و بدون دردسر داشته باشند.

آیا در خرید فولاد اقدامات ایمنی خاصی وجود دارد؟
با خرید از ما اطمینان حاصل کنید که حمل و نقل ایمن انجام میشود و کیفیت را هنگام تحویل چک کنید.

از چه خطاهای متداولی در هنگام خرید فولاد باید اجتناب شود؟
از نقض گواهی‌نامه‌های کیفیت، اشتباه محاسبه مقدار و نادیده گرفتن نظرات تأمین‌کنندگان در خرید فولاد اجتناب کنید.
آیا در خرید فولاد از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، اقدامات محافظت از محیط زیست انجام میشود؟
بله! روش کار این بازرگانی به گونه ای است که بدون کم شدن کیفیت، اثرات زیست محیطی را کاهش می‌دهد.