فولاد پارس ایرانیان پویش فولاد پارس ایرانیان
09124058055

فولاد CK45

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
استحکام کششی
استحکام کششی را انتخاب کنید.
افزایش طول
افزایش طول را انتخاب کنید.
سختی
سختی را انتخاب کنید.
انرژی ضربه
انرژی ضربه را انتخاب کنید.
تنش تسلیم
تنش تسلیم را انتخاب کنید.
دمای سختی
دمای سختی را انتخاب کنید.
دمای آنیل
دمای آنیل را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
 • {{value}}
مشاهده ی قیمت روز
کمی صبر کنید...
فهرست مطالب:

قیمت فولاد ck45

 قیمت فولاد ck45 در بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان از بین تامین کنندگان، مناسب ترین قیمت است. اعتماد به تضمین کیفیت و عدم پنهان‌کاری در محاسبات هزینه از مزایای خرید از این بازرگانی میباشد. عوامل مختلفی بر قیمت فولاد ck45 تاثیر گذار است. درک عواملی چون نرخ تورم، تغییرات در بازار جهانی و تقاضا و عرضه می‌تواند به تصمیمات شما درباره خرید فولاد ck45 تأثیر بگذارد. بازار فولاد پر از رقابت است. چگونگی رقابت با سایر تامین‌کنندگان و تأثیر آن بر قیمت را بررسی کنید. نوسانات نرخ ارز می‌تواند بر قیمت فولاد ck45 تأثیر گذار باشد. بنابراین مدیریت این تغییرات را باید بلد باشید. پیش‌بینی‌ها و گزارشات بازار می‌توانند شما را در تصمیم‌گیری نسبت به زمان خرید موثر یاری کنند. همچنین بازنگری در تغییرات ممکن در بازار و تلاش برای پیش‌بینی آینده، به شما ابزارهایی برای تصمیمات هوشمندانه می‌دهد.

 بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان به عنوان یک تامین‌کننده با کیفیت شناخته می‌شود که میتوانید قبل از خرید با کارشناسان فروش این بازرگانی تماس گرفته و مشاوره ای دقیق و رایگان در مورد قیمت فولاد ck45 دریافت کنید. همچنین این بازرگانی امکانات و سرویس خاص فروش رو به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید محصول مورد نظر خود را سفارشی کنید. امکانات سفارشی‌سازی در چگونگی تعیین قیمت میلگرد ck45 توسط بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، تأثیر می‌گذارد. خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارآمد از موارد مهمی است که در این بازرگانی رعایت میشود.

قیمت فولاد ck45 در بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان در مناسب ترین حالت ارائه میشود. بنابراین خرید فولاد ck45 از این بازرگانی نه تنها یک تجربه معتبر از نظر کیفیت است، بلکه باعث اطمینان از درستی تصمیم گیری شما درباره قیمت هم خواهد شد.قیمت میلگرد ck45

قیمت میلگرد ck45 با توجه به معیارهایی اعم از ابعاد میلگرد، برندی که آن را تولید و عرضه کرده است بستگی خواهد داشت. ممکن است این سؤال برای شما به وجود آید که چرا باید به ابعاد میلگرد دقت داشت؟ پاسخ ساده است ابعاد میلگرد بر روی وزن نهایی آن تأثیر خواهد داشت. هر چه ابعاد آن بیشتر باشد بدون شک وزن بیشتری نیز خواهد داشت، در نتیجه قیمت نهایی نیز افزایش خواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که شما سیکا را از تولیدات داخلی خریداری کنید هزینه‌ای که باید پرداخت کنید بدون شک کمتر از تولیدات خارجی خواهد بود، زیرا دیگر نیازی به دخول عواملی مانند ارز داخلی و.. وجود ندارد.

گرد ck45 را می‌توان در گروه فولادهای متوسط کربن جای داد. این فولاد دارای 0.6 الی 0.9 درصد منگنز، 0.3 درصد سیلیسیم، 0.4 درصد فسفر و 0.5 درصد گوگرد در ترکیبات خود می‌باشد. این امر باعث شده است که این فولاد به عنوان یکی از پرکاربردترین فولادها در بین مهندسین استفاده شود. برخی از اصلی‌ترین کاربردهای این فولاد را می‌توان در ساخت دستگاه‌های پرس، بازوهای انتقال نیرو، صنایع حمل و نقل، راه آهن، ماشین آلات، دستگاه‌های نورد و... بیان کرد. لازم به ذکر است قیمت به روز این آلیاژ روزانه تغییر خواهد بود در نتیجه بهتر است برای خرید میلگرد CK45 به سراغ مشاورین پویش فولاد پارس ایرانیان بروید و از به روزترین قیمت‌های آن باخبر شوید.

امروزه ساخت گرد ck45 در شهرهایی اعم از اصفهان، یزد و اسفراین تولید و در بازارهای ایران عرضه شده‌اند. به این نکته توجه داشته باشید سیکا امروزه به روش نوردی نیز در تهران تولید شده‌اند که این امر باعث شده است که قیمت نهایی آن‌ها کمی کمتر محاسبه شود. قیمت گرد ck45 به معیارهای متنوعی بستگی خواهد داشت. به این نکته توجه داشته باشید گرد ck45 دارای قابلیت آبکاری و جوشکاری نیز دارد.

تماس با ما-ck45

قیمت میلگرد فولادی ck45

قیمت میلگرد فولادی ck45 مانند دیگر انواع آن‌ها به معیارهای مختص به خود بستگی خواهد داشت. خاصیت‌های ویژه‌ای که این محصول دارد باعث شده است که از میلگردهای معمولی کمی بیشتر قیمت داشته باشد. برای خرید این میلگرد بهتر است قبل از اقدام به خرید با مشاورین ما تماس حاصل کنید و در خصوص کاربردی که در نظر دارید بهترین خرید را پشت سر بگذارید.

خرید فولاد ck45

 خرید فولاد ck45 با بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان تجربه بی‌دردسری را تضمین می‌کند. تعهد به کیفیت، اعتماد و رضایت مشتری این شرکت را به انتخاب اولیه در صنعت میلگرد تبدیل می‌کند.

 خرید فولاد ck45 نیاز به دانش و آگاهی دارد. در این راهنمای جامع، به جزئیات خرید موفق فولاد ck45 می‌پردازیم و با ارائه نکات و مشاوره‌های تخصصی، به شما کمک می‌کنیم تا یک فرآیند خرید آگاهانه و بی‌دردسر داشته باشید. برای خرید فولاد ck45 باید به موارد زیر حتما دقت شود. با درک اصولی از ck45، بایستی به مسائل اساسی از ترکیب تا مقاومت پرداخته شده و اینکه چرا ck45 در صنایع مختلف انتخاب شده است، امری مهم است.  در هر جنبه از فرآیند خرید فولاد ck45، باید به کیفیت توجه وافی و کافی داشت. همچنین بر اساس کاربردی که قرار است فولاد ck45 در آن استفاده شود، نوع آن متفاوت میشود.

خرید فولاد ck45 از بازرگانی پویش فولاد پارس ایران

با توجه به اینکه فولاد ck45 انواع مختلفی دارد، برای خرید این فولاد از بازرگانی پویش فولاد پارس  ایرانیان میتوانید سفارش خود شخصی سازی کنید. همچنین بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، هنگام خرید، در مورد صنایع مختلفی که قرار است میلگرد در آن استفاده شود، مشاوره ی تخصصی داده و بهترین راه حل ها را ارائه میدهد. شما میتوانید با انتخاب درست نوع فولاد یا میلگرد در هزینه صرفه جویی کنید.

با خرید فولاد ck45 از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان نه تنها خرید یک محصول فولادی با کیفیت، تضمین میشود بلکه یک همکاری بر اساس اعتماد و تخصص نیز فراهم می‌ شود. با خرید از یک تامین‌کننده فولاد قابل اعتماد، مطمئن تر و  آگاهانه‌تان خرید کنید.

برای استغلام قیمت فولاد st52 به صفحه ی قیمت فولاد st52 مراجعه کنید.

فولاد ck45

فولاد CK45 در تولید انواع مقطع‌های فولادی کاربرد دارد. امروزه از این فولاد برای ساخت انواع میلگردها، ورق‌ها، تسمه‌ها و... استفاده می‌کنند. در نتیجه در هنگام خرید میلگرد ck45 بهتر است نوع کاربرد و استفاده از آن را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را خریداری کنید. در زیر به تفصیل، به بررسی مشخصات و انواع و کاربرد فولاد یا میلگرد CK45 میپردازیم تا کاربران، اطلاعات دقیقی از این فولاد بدست آورند و با دانش و آگاهی کافی و وافی، این فولاد را خریداری کنند.

میلگرد ck45

میلگرد ck45 یا فولاد ck45، یکی از انواع آلیاژهای آهن است. در حقیقت این فولاد با کربن ترکیب می‌شود؛ ترکیب این آلیاژ آهن با کربن باعث انعطاف پذیر شدن آهن می‌شود. امروزه فولاد و میلگرد ck45 در صنایعی به کار برده می‌شوند که قصد استفاده در محصولات نهایی را داشته باشند؛ مانند خودروسازی. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که این آلیاژ با کربن ترکیب شود یک فولاد با کربن متوسط را ارائه می‌دهد که از آن برای ساخت انواع تسمه‌ها، ورق‌های سیکا 45 و میلگرد استفاده می‌کنند. در ادامه شما را با این آلیاژ آهن بیشتر آشنا خواهیم کرد.


مشخصات میلگرد ck45

در ادامه شما را با مشخصات فنی این آلیاژ بیشتر آشنا خواهیم کرد:

 • دمای میلگرد آلیاژ میلگرد ck45 در حدود 850 الی 1050 درجه سانتی گراد می‌باشد
 • دمای بازپخت این آلیاژ بین 550 الی 660 درجه سانتی گراد است
 • دمای آنیل فولاد ck45 در حدود 650 الی 700 درجه سانتی گراد می‌باشد
 • تنش فولاد ck45 حداقل 305 N/MM2 است
 • استحکام کشش فولاد ck45  در حدود 610 N/MM2 می‌باشد. این میزان را متوسط می‌توان بیان کرد
 • لازم به ذکر است فولاد ck45 با استفاده از ابی که دمای 830 الی 860 درجه سانتی گراد دارد کوئنچ می‌شود و با استفاده از روغن در دمای 820 الی 850 درجه سانتی گراد سخت کاری می‌شود.
 • فولاد ck45 آبکاری می‌شود. این آبکاری باعث می‌شود که این آلیاژ از سایش و زنگ زدگی در امان باشد.
 • سختی میلگرد ck45 در حدود 207 Hbs است که این عدد معادل 57 الی 62 راکول می‌باشد

ck45 چیست؟

فولاد ck45 در حقیقت یکی از متداول‌ترین و در دسترس ترین فولادهایی است که مهندسین می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. به این نکته توجه داشته باشید این فولاد دارای کاربردهای بسیار زیادی است. فولاد ck 45 در حقیقت به دو صورت نرمال و ماشین‌کاری شده تولید می‌شود. در تولید این فولاد عناصر دیگری اعم از سیلیسیم و منگنز به ترتیب 0.25 درصد و 0.65 درصد وجود دارد. همان طور که در بالاتر به این نکته اشاره کردیم این فولاد دارای میزان کربن متوسط می‌باشد و از آن در ساخت میلگرد، ورق و تسمه استفاده می‌شود.

میلگرد ck45 چیست؟

به این نکته توجه داشته باشید میلگرد CK45 از شمش‌های سیکا 45 ساخته شده است. در فرایند تولید این میلگرد بعد از طی شدن چندین مرحله در دماهای بالا آن را به شکل‌های دایره و میلگرد در میاورند. کربن متوسط استفاده شده در این میلگرد باعث شده است که میلگرد سختی و استحکام بیشتری به دست آورد. فرایند تولید میلگرد CK45 به این صورت است که این میلگرد در ابتدا در دمای 650 الی 700 درجه سانتی گراد پخته می‌شوند. بعد از آن در دمای 900 الی 1150 درجه آهنگری می‌شود. بعد از گذراندن این مراحل به سراغ مراحل نرمال سازی و تاب ‌کاری می‌رود و به وسیله روغن و یا آب سرد کاری شده  سخت می‌شود.

تغییرات میزان سختی و دیگر ویژگی‌هایی که این فولاد دارد باعث تغییر دمای آن می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید تغییرات بر روی این فولاد در دمای مختلف و خاصی انجام می‌شود. تغییرات حرارتی به عوامل سرعت حرارت و سرعت سرد کردن بستگی دارد

ویژگی‌های فولاد ck45

فولاد ck45 دارای ویژگی‌های متنوع و منحصر به فردی است. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای این آلیاژ آهن بیان کرد به شرح زیر هستند:

 • فولاد ck45 در برابر کشش، ضربه از استحکام مقاومتی بالایی برخوردار می‌باشد
 • این فولاد برای عملیات حرارتی متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند
 • این فولاد به دلیل جوش پذیری بالا و مناسبی که دارد در بسیاری از پروژه‌های مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به این نکته توجه داشته باشید فرایند جوشکاری بر روی این میلگردها باید با دقت بالایی صورت گیرد تا این آلیاژ با مشکلات مختلفی اعم از سختی و ترک خوردگی مواجه نشود

ترکیبات شیمیایی فولاد CK45

عنصر شیمیایی
مقدار عنصر (%)
کربن
0/45
منگنز
0/65
سیلسیوم
0/25
فسفر
0/035

خواص فیزیکی فولاد آلیاژی CK45

برخی از خاصیت‌های فیزیکی این فولاد به شرح زیر است:

هدایت حرارتی 9.51 وات بر متر – کلوین است.

انواع و کاربرد ck45

همان طور که در بالاتر به این نکته اشاره کردیم این فولاد به دلیل آن که خاصیت‌های مکانیکی بسیاری دارد، قیمت مقرون به صرفه‌ای نیز دارد در دسترس تر از دیگر از آلیاژها بوده. این امر باعث شده است که این آلیاژ بتواند کاربردهای متنوعی نیز داشته باشد. برخی از کاربردهای این فولاد می‌توان به استفاده از آن در صنایعی اعم از پتروشیمی، نفت، خودروسازی، هوافضا و رباتیک و... اشاره کرد. به صورت کلی می‌توان گفت قطعه‌هایی که نیازمند به چقرمگی بسیار بالایی می‌باشند از جنس این آلیاژ تولید می‌شوند. همین امر باعث شده است که شفت‌های انتقال قدرت مانند شفت رولیک‌ها و کانوایرهای صنعتی و شفت الکتروموتورها از جنس ck45 باشند. لازم به ذکر است پین‌ها و بوش‌هایی که نیازمند به تحمل بار بالایی هستند و ضربه به آن‌ها وارد می‌شوند نیز از جنس این فولاد ساخته می‌شوند.

لازم به ذکر است این فولاد در ساخت ابزارهای متنوعی اعم از مته، پیچ، تیغ اره و انبردست نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد فولادی  ck45 امروزه در صنعت راه و ساختان نیز کاربردهای بسیار زیادی دارد  در بخش‌هایحساسی اعم از پل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این موضوع این فولاد در ساخت مخزن‌هایی که نیازمند به فشار بالایی هستند و در دمای غیر عادی باید باشند از این فولاد در ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهیم کاربردهایی که این آلیاژ را دارد به صورت خلاصه برای شما بیان کنیم به شرح زیر خواهد بود:

 • مهندسی مکانیک
 • میله محور ماشین‌ها
 • رینگ تایر‌ خودرو‌ها
 • شفت‌ها و غلتک‌های صنعتی
 • بوش و میل‌لنگ‌های صنعتی
 • قطعات اتومبیل‌ها و موتورها
 • میله‌های به کار رفته در کشی‌ها

محصولات مختلف فولاد ck45

امروزه شاهد این امر هستیم که فولاد سیکا 45 در اشکال و مقطع‌های متنوعی تولید و عرضه بازار شده‌اند. به این نکته توجه داشته باشید این نوع فولاد در بازارهای ایران به نام سیکا نیز شناخته می‌شوند و در استاندارد DIN به آن فولاد 1.1191 گفته می‌شود. فولاد آلیاژی CK45 در ساخت انواع محصولاتی مانند ورق، تسمه، پروفیل، لوله و میلگرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید فولاد ck45 هم به صورت وارداتی انجام می‌شود و هم شما می‌توانید آن را از کارخانه‌هایی که در کشور تولید می‌کنند خریداری کنید. قیمت این محصول نسبت به ویژگی‌هایی که دارد بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.

فولاد ck45-3میلگرد آلیاژی ck45، مشخصات و ابعاد

فولادهایی که ساده کربن هستند می‌توان مقدار کربن آن‌ها چند صدم درصد تا 2 درصد اعلام کرد. به این نکته توجه داشته باشید هر چه مقدار کربن در فولاد بیشتر باشد سختی و استحکام آن‌ها نیز دو چندان بیشتر می‌شود. در نتیجه کربن یکی از اصلی‌ترین معیارهایی است که می‌توان در خصوص عملیات حرارتی به آن توجه کرد. فولادهایی که کربن کمی در آن‌ها به کار رفته است قابلیت استفاده در عملیات حرارتی کوئنچ را ندارند.

میلگرد آلیاژی ck45 به دلیل داشتن درصد کربن متوسط قابلیت استفاده در عملیات حرارتی کوئنچ را دارد که این امر یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌توان برای سیکا بیان کرد. از کاربردهای این فولاد می‌توان به استفاده از آن در صنایعی اعم از ماشین سازی، هواپیماسازی و خودروسازی اشاره کرد. از دیگر کاربردهای این میلگرد می‌توان به ساخت سگدست، اکسل شاتون، میل لنگ، چرخ‌ دنده کوچک، تسمه و.. نیز اشاره کرد. به این نکته توجه داشته باشید امروزه از سیکا در ساخت ابزار کشاورزی که در برابر سایش و ضربه باید از خود مقاومت نشان دهند نیز استفاده می‌شود. به عنوان مثال می‌توان به قطعاتی اعم از گاوآهن و دیگر ابزارهای خاک ورزی اشاره کرد.

خرید میلگرد فولاد آلیاژی  CK45  

خرید میلگرد ck45 با توجه به معیارهایی اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد و... انجام خواهد شد. همان طور که متوجه شده‌اید این میلگردها دارای کاربردهای متنوعی هستند. به عنوان نمونه این میلگرد امروزه در صنایعی اعم از خودرو سازی، مهندسی مکانیک، ساخت شفت‌ها و غلتک‌های صنعتی استفاده می‌شوند. برخی از محبوب‌ترین و بهترین کارخانه‌هایی که امروزه این میلگردها را در ایران تولید می‌کنند می‌توان به یزد، اسفراین و اصفهان اشاره کرد. این در حالی است که این آلیاژها از خارج از ایران نیز صادر می‌شوند که می‌توان به کارخانه‌های بهلر اتریش و پلدی چک اشاره کرد.

قیمت روز میلگرد ck45 با توجه به عوامل متنوعی محاسبه خواهد شد، به عنوان مثال نرخ ارز، قطر میلگرد خریداری شده، میزان کشش میلگرد، کاربرد و سختی آن. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره در خرید فولاد CK45 با مشاورین ما در تماس باشید.

کاربران میتوانند برای بررسی و خرید انواع میلگرد، به صفحه ی خرید میلگرد مراجعه کنند.

سوالات متداول

 • استاندارد مواد CK45 چیست؟
  فولاد کربنی CK45 | DIN 1.1191-SEW550 - فولاد هالدن
  فولاد CK45 با میانگین کربن 0.45 درصد به عنوان فولاد کربن متوسط طبقه بندی می شود که یکی از پرکاربردترین فولادهای کربنی غیر آلیاژی در استانداردهای آلمان است.
 • ck45 از چه چیزی ساخته شده است؟
  فولاد فوق از فولاد ضد زنگ و مواد غذایی با بالاترین کیفیت ساخته شده است. این فولاد از بلوک موتور فولادی ضد زنگ و سر آلومینیومی درجه مواد غذایی، کاسه استیل ضد زنگ با درب پلی کربنات بسیار مقاوم ساخته شده است.
 • عملیات حرارتی برای CK45 چیست؟
  عملیات حرارتی AISI 1045 (CK45) و به دنبال آن خنک‌سازی کوره با دمای 50 درجه فارنهایت (28 درجه سانتی‌گراد) در ساعت، تا 1200 درجه فارنهایت (650 درجه سانتی‌گراد) خیساندن و خنک‌سازی هوا انجام می‌شود. سخت شدن این درجه از دمای آستنیته 1475-1550 درجه فارنهایت (800-845 درجه سانتیگراد) و کوئنچ روغن یا آب انجام می شود.
 • سختی راکول CK45 چقدر هست؟

          میزان سختی راکول فولاد ck45، تقریبا 207 Hbs (سختی برینل) معادل 57-62 راکول است. میزان           سختی راکول، بعد از سخت کاری، مشخص میشود. برای سخت کاری فولاد CK45، آن را به مدت            5 دقیقه در دمای بین 820 تا 870 درجه ی سانتیگراد قرار داده و آن را حرارت میدهند. سپس                  میزان سختی راکول، اندازه گیری میشود. بعضی از سایتهای معتبر به ماشین کاری این فولاد امتیاز            80 را داده و آنرا جزء فولاد های خوب معرفی کرده اند.

 • چگونه می‌توانم سفارش میلگرد ck45 از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان را ثبت کنم؟

با شروع ارتباط با تیم متخصص از طریق راه‌های ارتباطی ارائه شده، به شما راهنمایی می‌شود تا فرآیند سفارش دهید و تجربه خریدی بدون مشکل داشته باشید.

 • چه گواهی‌نامه‌هایی برای میلگرد ck45 از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان وجود دارد؟

همه محصولات میلگرد ck45 از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان دارای گواهی‌نامه‌های استاندارد صنعتی هستند که کیفیت و هماهنگی با مقررات را تضمین می‌کند.

 • آیا می‌توانم مشخصات سفارش خود را برای میلگرد ck45، سفارشی کنم؟

البته! بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان گزینه‌های سفارشی‌سازی را برای تامین نیازهای خاص پروژه‌تان ارائه می‌دهد.

 • چه صنایعی معمولاً از میلگرد ck45 استفاده می‌کنند؟

میلگرد ck45 به دلیل ماشین‌کاری عالی، جوش‌پذیری و مقاومت تنش بالا، در صنایع مختلف از جمله تولید، ساخت و ساز و اتومبیل‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 •  چگونه بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان در تولید فولاد اقدام به حفاظت از محیط‌زیست می‌کند؟

بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان به اقدامات پایدار در فرآیند تولید فولاد اعتقاد دارد و اقدامات دوستدار محیط‌زیست را در فرآیندهای تولیدی خود ادغام می‌کند.

 • چه چیزی میلگرد ck45 را از دیگر گریدهای فولاد متمایز می‌کند؟

میلگرد ck45 به دلیل ماشین‌کاری عالی، جوش‌پذیری و استحکام کششی بالا به عنوان یک انتخاب برجسته در برنامه‌های مختلف شناخته شده است.


     دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

سوالات متداول

خرید چگونه صورت میگیرد؟
جهت رفاه حال مشتریان هم بصورت حضوری و بصورت غیر حضوری
پس از خرید، بار پس از چه مدت بدست مشتری میرسد؟
بستگی به شرایط دارد. در حالت عادی در مدت یک الی سه روز، بار بدست مشتری میرسد.
فروش بصورت عمده یا ظرفیتی انجام میشود یا خرده فروشی هم دارید؟
جهت رفاه حال مشتریان، هر دو مورد انجام میشود.
هزینه ی حمل بار چگونه است؟
هزینه بعهده ی مشتری میباشد و با استعلام از باربری به قیمت روز محاسبه میشود.
فروش نقدی است یا اقساط هم کار میکنید؟
بعلت نوسانات شدید بازار، فروش بصورت نقدی میباشد. اما قابل مذاکره میباشد. تماس بگیرید.
قیمت محصولات در چه ساعتی از شبانه روز مشخص میشود؟
بصورت روزانه و در حدود ساعت 1 بعد از ظهر، مشخص میشود.
بهترین مکان ذخیره‌سازی برای فولاد پس از خرید چیست؟
فولاد را در منطقه خشک و خوب تهویه شده ذخیره کنید، بهترین اقدامات ذخیره‌سازی را اجرا کنید تا از خوردگی جلوگیری شود.

آیا ممکن است خرید فولاد را به صورت آنلاین انجام دهم؟
بله بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، با اعتبار، ارائه خدمات خرید فولاد آنلاین را فراهم می‌کند، که مشتریان میتوانند با اطمینان کامل، خریدی راحت و بدون دردسر داشته باشند.

آیا در خرید فولاد اقدامات ایمنی خاصی وجود دارد؟
با خرید از ما اطمینان حاصل کنید که حمل و نقل ایمن انجام میشود و کیفیت را هنگام تحویل چک کنید.

از چه خطاهای متداولی در هنگام خرید فولاد باید اجتناب شود؟
از نقض گواهی‌نامه‌های کیفیت، اشتباه محاسبه مقدار و نادیده گرفتن نظرات تأمین‌کنندگان در خرید فولاد اجتناب کنید.
آیا در خرید فولاد از بازرگانی پویش فولاد پارس ایرانیان، اقدامات محافظت از محیط زیست انجام میشود؟
بله! روش کار این بازرگانی به گونه ای است که بدون کم شدن کیفیت، اثرات زیست محیطی را کاهش می‌دهد.